Centrum Kultury Dziecka

Z życzeniami i nadzieją na nowe
11
kwi

Z życzeniami i nadzieją na nowe

Drodzy Państwo,  cała załoga CKD oraz "Drużyny W" na zbliżającą się Wielkanoc życzy spokoju, wypoczynku oraz pogody ducha.
Doceńmy co i kogo mamy dookoła siebie! Wreszcie stoi przed nami możliwość spotkania się w szerokim gronie :) Cieszmy się i doceniajmy ten fakt nie tylko od święta.


Dwa lata czekaliśmy na ten moment kiedy w naszym domu tkacza ponownie będzie gwarno, tłuczono i hałaśliwie, a jednocześnie radośnie, rodzinnie i kolorowo. Za nami kolejne około świąteczne działania. Ich efekt możecie już ujrzeć w naszej galerii. Tradycyjnie już najpierw zaprosiliśmy Państwa na wspólne gotowanie inspirowane Wielkanocą. Jednocześnie przypominamy, że w tym sezonie czekają nas jeszcze tylko jedne (!) warsztaty kulinarne dla dzieci.

Sytuacja po pandemiczna pozwoliła nam powrócić  do idei Kreatywnych Przestrzeni.  Tegoroczną Wielkanocną będziemy wspominać jeszcze długo. Była wyjątkowa nie tylko ze względu na wcześniejszą wymuszoną długą przerwę. Był to jednocześnie spory chrzest bojowych dla nowych pracownic (Karina oraz Justyna), ale także dla naszych wolontariuszek (Ewa, Iza, Basia).

Dziękujemy, że ten czas postanowiliście Państwo spędzić z nami.