Centrum Kultury Dziecka

Zajęcia dla grup zorganizowanych w II semestrze 22/23
07
lut

Zajęcia dla grup zorganizowanych w II semestrze 22/23

Już 13 lutego od rana uruchamiamy zapisy na płatne zajęcia dla grup zorganizowanych.  Zapraszamy bezpośrednio do placówki lub do kontaktu na służbowy numer telefonu.
Nauczycielki/Grupy/Klasy, które w I semestrze w ostatniej chwili zrezygnowały z udziału w zajęciach nie będą mogły skorzystać z oferty zajęć dla grup w II semestrze !!!


Grupy przedszkolne ponownie zapraszamy do zderzenia się z artystycznym podejściem do tematu czterech żywiołów. Na środowych zajęciach do wyboru: woda, powietrze, ogień lub ziemia.
Natomiast grupy szkolne zapraszamy do naszego domu tkacza w wybrane wtorki oraz piątki. Wtorki to zajęcia dla klas wczesnoszkolnych (I-III) nastawione na wspólne działanie i budowanie relacji z rówieśnikami. Piątki to próby sił z ceramiką oraz stworzenia jednego rytmu dla klas starszych (IV-VIII).

Wszystkich pedagogów_żki prosimy o uszanowanie naszej pracy organizując tego typu zajęcia i przemyślane zapisywanie się na warsztaty dla grup zorganizowanych! Przygotowanie takiej oferty wymaga przygotowania umów np. z osobami współpracującymi z placówką. Jeśli odwołujecie Państwo swoją obecność np. dzień przed planowaną datą warsztatów stawiacie nas w bardzo niekomfortowym położeniu. Jeśli sytuacje będą się powtarzać będziemy zmuszeni wymagać PRZEDPŁAT za tego typu zajęcia w przyszłości.


W miesiącach wiosennych (marzec/kwiecień) ponownie będziemy w Zgierzu organizować festiwal polskiej animacji znany bliżej jako O!PLA. Zapisy w pierwszej połowie marca.