Centrum Kultury Dziecka

Pierwsze Bajkobrania w nowym sezonie od października
20
wrz

Pierwsze Bajkobrania w nowym sezonie od października

Wiemy, że z dużym wyczekiwaniem odliczacie czas do pierwszego Bajkobrania w nowym sezonie! A pierwsze plakaty promujące spektakle do końca 2023 roku znajdziecie już na zgierskich przystankach autobusowych.

W bieżącym sezonie ponownie rodzinne spektakle będą podzielone dla tych najmłodszych odbiorców (dzieci od 1 roku życia do 5 roku życia) jak i tradycyjnie tych starszych. Najnajom do końca 2023 roku polecamy październikową muzykobajkę, listopadowe spotkanie "W siódmym niebie" oraz grudniowe spotkanie z muzyką Czajkowskiego. Dzieciom w wieku od 3 do 13 roku życia polecamy kolejno: autorską interpretacje przygód Plastusia czy kontynuację przygód Pawła i Gawła. Na specjalny, przedświąteczny spektakl ponownie zaprosimy Was do Starego Młyna. Ponownie dla zgierskich dzieci wystąpi Teatr Bajaderka, który tak podbił Wasze serca w zeszłym roku. Mamy nadzieję, że "Świąteczna gorączka" paradoksalnie pozwoli nam wszystkim na moment zwolnić w tym zamieszaniu przedświątecznych przygotowań.

Przypominamy, że zapisy oraz obowiązkowa przedpłata online odbywać się będą w większości poprzez naszą stronę internetową. Miejsca gwarantowane to jedynie miejsca opłacone!
Pojedynczy zapis elektroniczny to bilet tzw. 1 + 1, czyli 1 dziecko wraz z jednym dorosłym opiekunem. Istnieje możliwość zakupu lub dokupienia tradycyjnego biletu (papierowego) w sekretariacie placówki w godzinach pracy. Ich pula jest mocno ograniczona. Większość biletów jest dostępnych online.


Wydarzenia