Centrum Kultury Dziecka

Wiosna pełą parą
01
kwi

Wiosna pełą parą

Po świątecznej przerwie już 2 kwietnia wracamy do naszego domu tkacza w pełni gotowości!

Również 2 kwietnia polecamy Waszej uwadze start elektronicznych zapisów na ostatni w tym sezonie cykl Koła Ceramicznego dla młodzieży i dorosłych oraz na rodzinne warsztaty ekologicznego SPA w ramach Kreatywnej Przestrzeni Familijnej.

Chwilę później 5 kwietnia udostępnimy zapisy na przedostatnią Kulinarną Wyprawę Dookoła Świata. Kwietniowa będzie inspirowana najbardziej znanym komiksowym kotem.

W tym roku kolejny i nie ostatni raz inspirujemy się Akademią Pana Kleksa. Tym razem podczas Turnieju Bajkowych Strof do którego udziału w odświeżonej formie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Wierzymy, że powrót do kultowych wierszy Jana Brzechwy sprawi przyjemność nie tylko Waszym dzieciom ;) "Księżyc raz odwiedził staw", "Na wyspach Bergamutach, "Leń", "Kaczka Dziwaczka" i wiele, wiele innych utworów w drugiej połowie kwietnia rozbrzmi w naszym domu tkacza. Od Was zależy, które z nich dokładnie. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia!

Nie zapominajcie też o naszych Bajkobraniach! Jesteśmy na półmetku spektakli w tej połowie roku. W kwietniu będziemy gościć Teatr Czwarte Miasto z przedstawieniem dla najnajów oraz (pierwszy raz u nas!) Teatr GiliGilii dla dzieci starszych.